Det kommer inte ändra par muay thai boxare.

SIA Nao slutsatsen och bekräftade att “för par muay thai boxare av detta program, det kommer inte förändra de par muay thai boxare, så det är bortom min förväntan eftersom eftersom jag har arbetat för det här programmet, det finns inte något fel. Sedan jag kan röra om storhet i det här programmet och vi skulle vilja arbeta för det här programmet som den stora matchen att skapa stora historien om Thailand. Förutom att är allt som vår önskan, så jag är så stolt över. Dessutom skulle jag vilja tacka för alla lagarbete som tillsammans med mig tills vi kan skapa stora matchen i vår historia som denna gång utan att ändra av alla par muay thai boxare”

Understryka att det är inget par muay thai boxare i det här programmet att ändra.
För Suek Lumphinee Champion Krekkrai denna fredagen den sjunde December år 2012, kommer att finnas i crowed av paret muay thai boxare 11 par bestående av master par 9 par och särskilda par muay thai boxare 2 par. Dessutom 2 särskilda par är Roachnarong Sakulrattana kämpar med Kanokrat S. Thianpho och Somrak Th. Thepsuthin kämpar med Chomhoad Mobeskamala och de 9 master par är Saketdeaw Phetphayathai kämpar med Mongkolchai Phetsuphaphan, Phenaek Sitnumnoi kämpar med Phetphanomrung W. Sangphraphai, Superlek W. Sangphaphai kämpar med Sangmanee S. Thianpho, Sam A i 5 stjärnor kyckling slåss med Phokeaw Phonchangchonburi, Nong O 5 stjärnor kyckling strider med Yodwicha Ph. Bunsit Phetbunchu FA. Gruppen kämpar med Diesel lek Ooddonmueng, Singdam Kertmu 9, kämpar med ett Chalerm Ooddonmeung, Tingthong Ch. Khoyuhaisusu kämpar med Nong öl Chokngamwong och Saraywut Phithakphadang kämpar med Sam D Phetyindeeacademy.
“Somrak” berättade av pengar kan öka med rekommendationen.
Mästare i denna kamp mellan Somrak och Chomhoad kan vinna pengar omkring 3 miljoner baht eftersom Chomchod hade fått information att han kan få pengar för förhållandet mellan 3: 2 per en miljon baht om han kommer att vara vinnare. Om Somrak kommer att bli en mästare, kan han å andra sidan få pengar för 2: 3 och en miljon baht från Chomhoad. Somrak föreslog dock för att öka priset för förhållandet 5: 4 per en miljon baht. Sedan hade nyligen Somrak Kamsing kontaktat direkt till departementet publikation att öka pengarna.
Dessutom protesterade Somrak den “enda tåg själv, han få huvudvärk och Chomhoad är den person som utmanar mig att kämpa. Dessutom låt han mig nu förhandla priset för honom. Dock har jag många vänner, så jag inte gör något och för första gången han ange värden för pengar för förhållandet mellan 3: 2 per en miljon baht. Å andra sidan, jag hade utmanade honom i priset på förhållandet 5: 4, men jag kan inte se att hans lagarbete kommer att kontakta mig. De kan faktiskt kontakta mig eller kontakta via media ska vara vittne till oss. Därför kan jag se att han sade att en förkämpe för denna kamp kommer att få värdena för pengar med förhållandet 3: 2 och öka 1 miljoner baht för Somrak Kamsing. Sedan kan hans lagarbete kontakta mig. Som ett resultat, kan jag förhandla priset för förhållandet mellan 3: 2 med ökande 1 miljoner baht. Men han ska inte säga bara, men han bör kontakta Siam Muai direkt eftersom jag är hans säger på allvar utan skryt”
“Chomhoad” kom i Bangkok att bo på 13 mynt muay thai stadion.
13 Mynt muay thai camp Tower of Rama IX har blivit att varma lägret. Dessutom utöver än sitt erkännande av standard och älskade lägret, Sia Somchai Nitiwnakul hade offrat själv om du vill skapa denna muay thai camp och senare det blivit att vistas på landsbygden muay thai boxare. Dessutom nu bo de flesta av 100 procent av muay thai boxare alltid på detta lägret eftersom det är rena och bekväma. Förutom att kan denna rubrik muay thai läger varje muay thai boxare i detta läger kost och utbilda sig tills det kallas platsen för bra muay thai boxare att stanna. Sedan med godhet av ägarna till lägret hade på sistone Chomhoad Mobeskamala kommit för att bo på detta lägret redan med sitt samarbete för att öka sin vikt och träna lätt före striderna. Han gav därför här vistas är varm och gör mig bekväm.
“Chomhoad” inte oroa dig för pengarna.
När frågade om pengar, en av alla lagarbete av Chomhoad visade innan du tittar på Chomhoad för att öka sin vikt som “nu jag inte vill Chomhoad att bry dig om pengar eftersom han förbereds väl och vara bekväm om spelet. Sedan ska han spela sin roll väl bara utan att göra någon anklaga honom. Dessutom, för denna gången, Chomhoad har hans god uppmärksamhet och han vet att vinna och att förlora finns spelet av sport, men det inte är lätt för Somrak för säker. För övrigt, han kan garantera om detta spel”. Det finns många muay thai träningsläger.
“Ph.D. Pong” uppmanade muay thai fanclub att anlända i muay thai stadion. Eftersom det finns kämpa många muay thai läger i Thailand på fredag i sjunde December.Ph.D. Pond sa att “det är nära tid att vara stolt för alla människor i boxning cirkel på fredag 7 December år 2012 och det är accepterat att denna dag kommer att vara stolt över dagen för oss eftersom vi är en av våra boxning cirkel. Sedan vi bör delta i denna kamp att skapa vår historia i Thailand genom att ansluta sig för att spela in vår stora historia med storhet och enhet och alla fighters har bra muay thai träning. På senare tid även Mr. Surayut Sutadsanachinda som inte är en av våra muay thai cirkel medlemmar, ge alltså fortfarande denna nyhet att bidra för hans audients. Alltså, eftersom vi är en av våra medlemmar i boxning cirkeln, vi bör hjälpa varandra väl och denna fredagen den sjunde December år 2012, och jag skulle vilja se allas ansikte att delta i programmet”
“Ph.D. Pong” uppmanade muay thai fanclub att anlända i muay thai stadion. Eftersom det finns kämpa många muay thai läger i Thailand på fredag i sjunde December.Ph.D. Pond sa att “det är nära tid att vara stolt för alla människor i boxning cirkel på fredag 7 December år 2012 och det är accepterat att denna dag kommer att vara stolt över dagen för oss eftersom vi är en av våra boxning cirkel. Sedan vi bör delta i denna kamp att skapa vår historia i Thailand genom att ansluta sig för att spela in vår stora historia med storhet och enhet och alla fighters har bra muay thai träning. På senare tid även Mr. Surayut Sutadsanachinda som inte är en av våra muay thai cirkel medlemmar, ge alltså fortfarande denna nyhet att bidra för hans audients. Alltså, eftersom vi är en av våra medlemmar i boxning cirkeln, vi bör hjälpa varandra väl och denna fredagen den sjunde December år 2012, och jag skulle vilja se allas ansikte att delta i programmet”

One thought on “Det kommer inte ändra par muay thai boxare.

Leave a Reply